Taylorowe teledyski

Dzisiaj zbiór wszystkich solowych oficjalnych teledysków Rogera, w kolejności chronologicznej.

Pierwsze nagranie, to teledysk do utworu ‚I Wanna Testify’ z 1977 roku. Było to pierwsze solowe przedsięwzięcie któregokolwiek z muzyków Queen:

W 1981 roku ukazał się pierwszy solowy album Rogera: Fun in Space. Płytę promowały single ‚Future Management’ i ‚My Country’. Powstał tylko jeden teledysk, do pierwszego z wymienionych:

Kolejnym albumem był Strange Frontier wydany w 1984 roku. Płytę promowały utwory ‚Man on Fire‚ i ‚Strange Frontier‚. Do oby dwóch powstały teledyski:

W 1994 roku Roger wydał swój trzeci solowy album pod tytułem Happiness?. Płytę promowały 3 teledyski. Najbardziej znany z nich był wideoklip do kontrowersyjnego utworu ‚Nazis 1994’, który niesłusznie został zakazany w Wielkiej Brytanii z powodu koligacji z tematyką nazistowską:

Pozostałe oficjalne teledyski z tej płyty to ‚Foreign Sand’ oraz ‚Happiness’:

W 1998 roku został wydany ostatni jak dotąd solowy album Taylora – Electric Fire. Płytę promowały single ‚Pressure On’ oraz ‚Surrender’, do którego powstał teledysk:

23 listopada 2009 roku okazał się ostatni jak dotąd singiel Rogera – ‚The Unblinking Eye (Everything Is Broken)’. Utwór jest mieszanką styli znanych z płyt Happiness? i Electric Fire. Jest to kolejny protest song, tymrazem przeciwko udziałowi Anglików w wojnie w Afganistanie. Utwór promuje ten oto teledysk:

Od paru miesięcy krążą plotki o jego nowym albumie, jednak jak na razie nic oficjalnego na ten temat nie wiemy. Być może w przyszłym roku doczekamy się nowego dzieła Mr. Taylora.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s