Wiadomości z planety Merkury

Magic Tour, 1986 (Zdjęcie w pełnym rozmiarze w "Galerii")
  • Trwają pracę nad filmem dokumentalnym o solowej karierze Freddiego, który ma być niejako kontynuacją Days of Our Lives wyprodukowanego przez BBC – zdradził Rhys Thomas (aktor i producent, który od dekady współpracuje z QP).
  • Po tym jak Peter Morgan zrezygnował z napisania scenariusza do zapowiadanego od wielu lat filmu biograficznego o Fredddiem („I did not want being crushed between an ambitious producer, a very ambitious director and ambitious ex-Queen band members.„) wydaję się, że projekt znowu stanął w martwym punkcie. Jak na razie znamy jedynie roboczą nazwę filmu: „Mercury” oraz odtwórce tytułowej roli (Sacha Baron Cohen).
  • Wygląda na to, że Fred w końcu doczeka się swojej oficjalnej strony, a to dlatego, że pod adresem FreddieMercury.com „coś się dzieję” (cytując klasyka).
  • New Musical Express wymyślił kolejne głosowanie, tym razem na „największą muzyczną ikonę ostatnich 60 lat” (nme.com/ultimateicon). Zgadnijcie kto jest wśród kandydatów…
  • Na YouTube pojawiła się zaktualizowana wersja świetnego dokumentu The Story of Freddie Mercury, którego autorem jest jeden z polskich fanów.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s