Koncerty z Lambertem, reedycje z Rodgersem

Zeszłoroczny występ w Belfaście

Na oficjalnej stronie potwierdzono doniesienia o dwóch koncertach z Adamem Lambertem w legendarnej londyńskiej hali Hammersmith Apollo (dawniej Odeon), które mają odbyć się 11 & 12 lipca w zastępstwie za odwołany festiwal Sonisphere w Knebworth. Przy okazji po raz kolejny obiecano wydanie na DVD słynnego świątecznego koncertu, który odbył się w tym samym miejscu 37 lat temu.

Ponadto kilka dni temu w jednym z wywiadów Roger zdradził, że trwają rozmowy na temat wspólnego koncertu z Eltonem Johnem w Kijowie (na zakończenie Euro 2012?) oraz występu przy okazji ceremonii zakończenia igrzysk olimpijskich w Londynie, jednak w obu sprawach nie pokusił się o szczegóły.

Dzień wcześniej poinformowano o reedycji dwóch wydawnictw Queen + Paul Rodgers: Return Of The Champions oraz The Cosmos Rocks które pod szyldem Universalu zostaną wydane 7 maja. Przypominam, że oba albumy po raz pierwszy trafiły do sklepów kolejno w 2005 i 2008 r., ale jeszcze pod skrzydłami EMI, stąd ten odgrzewany kotlet („Kasa, misiu, kasa…”)

Nasuwa się pytanie – kiedy zostaną wydane remastery albumów koncertowych (np. Live Killers), które na wiosnę ’12 zapowiadał Greg Brooks (podczas zeszłorocznej amerykańskiej konwencji)? [Nie mówiąc już o jakimkolwiek koncercie z lat 70.] Widać od tamtego czasu Queen Productions zmieniło priorytety swojej polityki wydawniczej i „nie ma zamiaru na siłę wyciągać kasy od fanów” (cytat z Rogera).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s