Niepublikowane zdjęcia w Visions Of Queen

V-O-Q-display-web22 września do sprzedaży trafi nowy 120-stronicowy album ze zdjęciami Queen autorstwa  Steve’a Embertona i Alana Perry’ego – „Visions Of Queen”.

Czerpiąc z archiwów fotografa Record Mirror, Steve’a Embertona oraz fotografa koncertowego Alana Perry’ego, „Visions of Queen” zawiera niesamowite kolorowe i czarno-białe fotografie zespołu, wykonane między 1975 r. – kiedy Bohemian Rhapsody podbijało listy przebojów – a grudniem 1979 r. Przeważającej większości z nich nigdy wcześniej nie publikowano. Większość zdjęć zeskanowano bezpośrednio z oryginalnych negatywów, których nie tknięto od czasu wykonania zdjęć, a następnie pieczołowicie odrestaurowano, by zaprezentować je w najlepszej możliwej jakości.

Niniejsza kolekcja zawiera fotografie zrobione w Coventry, niemal na początku brytyjskiej trasy A Night at the Opera z 1975 r., a także w londyńskim Hammersmith Odeon; Hyde Parku w 1976 r.; wcześniej niepublikowane ujęcia z konferencji prasowej A Day at the Races w Kempton Park z września 1976 r.; Wembley Arena podczas trasy News of the World w 1978 r. oraz z Manchesteru i Liverpoolu podczas Crazy Tour w 1979 r. Łącznie 160 zdjęć Queen, gdy byli na szczycie.

Z przedmową Bruce’a Murraya, członka The Hectics – pierwszego zespołu Freddiego Mercury’ego, a także z osobistymi anegdotami fotografów, „Visions of Queen” stanowi esencjonalny tom dokumentujący panowanie Queen od teatrów aż po stadiony.

Ta kolekcjonerska edycja jest dostępna jedynie bezpośrednio od wydawcy, dołączono do niej dodatkowo 5 wydruków na błyszczącym papierze, w formacie A4, idealne do obramowania. Obejmują one jedno ujęcie każdego członka zespołu oraz jedno zdjęcie grupowe.

Pre-order, w ramach którego otrzymasz cztery DARMOWE wydruki zdjęć niezawartych w książce, możliwy pod adresem: www.wymeruk.co.uk/Store/index.php?_a=viewProd&productId=1418. Książka będzie również dostępna podczas Zlotu Oficjalnego Fanklubu Queen, wraz z darmowymi wydrukami, zaś fotograf Steve Emberton jest jednym z zaproszonych gości i będzie podpisywał kopie.

Reklamy

5 komentarzy

    • Cóż, może i marne to wytłumaczenie, ale jest nas tylko dwóch, nie zawsze mamy czas/możliwość zaktualizować stronę. Jednak najważniejsze, że fani są czujni 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s