Jim Beach – Powrót Cohena! Brian May – To tylko żart!

W artykule z 27 marca 2015 r. Mirror (ale potem także Daily Mail) ogłosił, iż Sacha Baron Cohen powróci do produkcji poświęconej życiu Freddiego Mercury’ego. Gwiazda „Borata” opuściła projekt ok. 2 lata temu ze względu na „różnice artystyczne” między nim a członkami zespołu – Brianem Mayem i Rogerem Taylorem.

Jim Beach, manager Queen, miał jednak ogłosić „istotny przełom” w siedmioletniej „sadze” przygotowań do stworzenia filmu. Beach rzekomo powiedział, iż Baron Cohen powraca do projektu, zarówno jako scenarzysta, reżyser oraz odtwórca głównej roli

Niestety, okazało się, że brukowiec mocno przeinaczył słowa managera zespołu, co dziś zostało rozjaśnione przez Briana:

[Relacja z wręczenia Artist and Manager Award] nie wspomina o mały żarciku, jaki Jim wplótł w swoją przemowę. Powiedział, że w odpowiedzi na zapytania o postępy prac nad filmem o Freddiem, oświadcza, iż Sacha Baron Cohen został zaproszony do napisania, wyprodukowania oraz wyreżyserowania filmu, a także zagrania wszystkich czterech głównych ról! Obawiam się, że część z Was mogła potraktować to poważnie.

Długo oczekiwana produkcja zaczęła borykać się z problemami w 2010 r. Najpierw Ben Wishaw, aktor znany z produkcji o 007, zastąpił Cohena, gdy ten opuścił ekipę, następnie odszedł reżyser Dexter Fletcher, gdy on i Graham King – produkujący obraz dla Sony – nie mogli dojść do porozumienia odnośnie do kierunku, w którym ma podążać projekt.

Tłumaczenie: mike
Autor: Hannah Hope
Tytuł oryginału: 
Sacha Baron Cohen back at helm
of Freddie Mercury biopic and will write, direct and star
Źródło: mirror.co.uk, brianmay.com

ornament

6 komentarzy

  1. istny przelom! hahahahah! ile razy to się słyszało 🙂 to co, Sacha jednak nie jest taki zły jak dziadki mówili..? Niech nie męczą ludzi gadaniem, tylko w końcu coś zrobią

        • Cóż, w wersji Briana, gdzie Jim mówił o tym, że Cohen zagra wszystkie cztery główne role – odrealnienie wydaje się oczywiste. Ale o dokładny cytat Mirror się już nie pokusił ;).

  2. Moim zdaniem Brian za bardzo się we wszystko wpie….. Im starszy, to tym bardziej czuje się najważniejszy. Te głupoty jekie wygaduje gdy porównuje A.L do Freddiego normalnie aż się nie dobrze robi. ( nie dziwię się że John odcioł się od wszystkiego ).Brian – skończ waść! Wstydu oszczędź. Przestań czuć się pępkiem świata! Jak można zrobić film o Freddim tylko do roku 1980? Jak można nie pokazać Freddiego takim jakim był? Pozwól zrobić ten film prawdziwym fachowcom.
    Sacha na Freddiego, a zrobi to tak jak powinno być.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s