Mini May – specjalna oferta dla posiadaczy biletu z trasy One Voice

Brian photographed in 2014 by Andy Gotts MBENowy instrument ze stajni BMG – Mini May – okazał się bardzo popularnym obiektem na stanowisku z pamiątkami podczas trasy „One Voice” Briana Maya i Kerry Ellis. Prawdę mówiąc, jak tylko Brian zaczął używać Mini May podczas ostatnich występów duetu we Włoszech, zasoby tej czarującej wersji podróżnej Red Special wyprzedały się w kilka dni.

Nie trzeba dodawać, że Brian i oficjalny producent Brian May Guitars otrzymali mnóstwo zapytań od europejskich fanów, którzy przegapili szansę nabycia podpisanej pamiątki z trasy „One Voice”.

W związku z powyższym, Brian May Guitars zaprasza wszystkich posiadaczy biletów z koncertu „One Voice” do zarejestrowania się celem otrzymania szansy zakupu ekskluzywnego Mini May – osobiście podpisanego przez Dr. Maya – za normalną cenę 195 funtów (cena obejmuje torbę koncertową oraz przesyłkę na kontynencie europejskim).

Każdy, kto wspierał Briana i Kerry na którymkolwiek z ich koncertów we Włoszech, w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii oraz chciałby zostać posiadaczem jednej z tych cudownych, podpisanych gitar, powinien wypełnić formularz online na oficjalnej stronie Brian May Guitars (link poniżej) i wgrać skan lub fotografię ich biletu „One Voice”. Jak tylko następny fracht będzie gotowy do wysyłki (przewidywany termin to maj/czerwiec 2016 r.), skontaktujemy się bezpośrednio z każdą zarejestrowaną osobą, udzielając informacji jak dokończyć zakup.

W celu zarejestrowania się odwiedźcie: http://shop.brianmayguitars.co.uk/bmg-one-voice-signed-mini-may-exclusive.html

WWW.BRIANMAYGUITARS.CO.UK
The Official Home of Brian May Guitars

ornament

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s