08ecce77cf5eab0ffe12ef4d51a67be1d59f3b90Po wielu, wielu latach wreszcie się doczekaliśmy! 14 września 2016 r. ukaże się 304-stronicowe wznowienie intymnej i kontrowersyjnej książki Jima Huttona i Tima Watshoppa „Freddie Mercury i ja”. Dla wielu fanów będzie to pierwsza okazja do nabycia wersji papierowej – poprzedni nakład jest już dawno wyczerpany, a używane kopie krążyły w sieci za horrendalne sumy. W nowym wydaniu poprawiono też błędy tłumaczenia. Cieszmy się więc🙂.

Gdy Jim Hutton po raz pierwszy zobaczył Freddiego, nie rozpoznał wielkiej gwiazdy rocka. Także w kolejnych latach nie traktował go jak idola. Zostali przyjaciółmi, nierozłącznymi kompanami i kochankami. Ekscentryczny i kontrowersyjny na scenie, w życiu prywatnym Freddie Mercury był wrażliwym i serdecznym mężczyzną. Uwielbiał wystawne imprezy, ale też pragnął bliskości i uczucia.

Hutton pisze szczerze, ale z klasą. Jego historia jest jak przepustka do nieznanego świata muzycznej legendy, daleka od sensacji rodem z brukowej prasy. Jest opowieścią pełną osobistych wspomnień oraz intymnych szczegółów. Hołdem dla Freddiego – człowieka, którego świat nigdy naprawdę nie poznał.

Premiera: 14 września 2016 r.
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Przedsprzedaż: publicat.pl

Źródło: publicat.pl

ornament