Premiera miniatury filmowej Rogera Taylora – Journey’s End

Od kilku dni Roger Taylor zamieszczał na swoim profilu YouTube kilkunasto-/kilkudziesięciosekundowe tajemnicze filmiki okraszone fragmentami ambientowej muzyki z wokalami perkusisty. Dziś już wiadomo, iż to część większej (choć nie tak wielkiej, jakby niektórzy chcieli) całości – krótkometrażowego filmu „Journey’s End”, który od dzisiaj (5 maja 2017 r.) będzie można nabyć w serwisie iTunes.

Nakręcony w rodzinnej Kornwalii, z udziałem żony Sariny Potgieter, „Journey’s End” to chwytający za serce, refleksyjny obraz, w którym Taylor zarówno spogląda wstecz (zawiera materiał z katedry w Truro, gdzie Roger śpiewał jako chłopiec), jak i w przyszłość – na los, który czeka każdego z nas.

To rodzaj akceptacji tego, że wszystko się kiedyś skończy i że jest to podróż. Podróż w stronę końca małego okrążenia pokonywanego przez jednostkę (…). Myślę, że są to zasadniczo przemyślenia odnośnie do śmiertelności i jako, że nie stajemy się młodsi, powinniśmy zacząć myśleć o końcu albo o jesieni życia.(…). To była niesamowita podróż: nasza kariera, nasz zespół Queen, o którym myśleliśmy, że skończył się wraz ze śmiercią Freddiego, a który zdaje się żyć własnym życiem.

– Roger

A oto efekt końcowy:

Źródło: Udiscovermusic.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s