Alírio Netto zastąpi Marca Martela podczas koncertów Queen Extravaganza w 2018 r.

lll

fot.: heavyworld.com.br

Właśnie potwierdzono skład Queen Extravaganza na 2018 rok. Rolę głównego wokalisty objął Alirio Netto – brazylijski wokalista, znany przede wszystkim z roli Judasza w brazylijskiej wersji musicalu Jesus Christ Superstar (za rolę otrzymał nagrodę Best Musical Actor Award), a także z wcielania się w postać głównego protagonisty Galileo, w brazylijskiej odsłonie musicalu We Will Rock You. Netto można było również usłyszeć na licznych albumach oraz zobaczyć podczas wielu festiwali, w tym podczas sławnego Rock in Rio.

Alirio to nie tylko świetny wokalista, to także wielki showman, który wykona nasze piosenki z ogromnym polotem.

– Roger Taylor

Tym samym Netto zastąpił wieloletniego wokalistę projektu Queen Extravaganza, jakim był Marc Martel. Przyczyną rozstania Martela z zespołem miała być podobno niemożność dostosowania grafików.

Jestem zawiedziony, że nie mogę być z wami podczas nadchodzących tras QuEx. Prawda jest taka, że pomimo iż bardzo staraliśmy się, żeby to wyszło, QuEx i ja nie mogliśmy dostosować naszych grafików na 2018 rok.

Kochałem każdą chwilę, gdy wychodziłem na scenę z Queen Extravaganza i jestem dumny z tego, że byłem i nadal jestem częścią tego projektu.

Życzę jak najlepiej Tylerowi, FO, Nickowi, Darrenowi, Alirio i całej ekipie podczas tej trasy. Nie mam wątpliwości, że będzie to powalający show, z wysokim poziomem talentu, jak każdy z tych wspaniałych muzyków wnosi do występów, z Rogerem i Brianem na czele.

Mam nadzieję jak najszybciej spotkać was na trasie! W międzyczasie nie mogę doczekać się tego co przyniesie rok 2018, o czym więcej podzielę się z wami online i za pośrednictwem nadchodzących projektów. Dziękuję każdemu z was. Wasz entuzjazm dla tego, co robię znaczy dla mnie i mojej ekipy bardzo wiele.

Zapamiętajcie słowa mądrego człowieka: „Nie możemy pozwolić, by przedstawienie się skończyło!”, czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że pokręciłem dokumentnie te słowa, ale wiecie o co chodzi ;-).

– Marc Martel

Pozostałymi członkami zespołu są znani z wcześniejszych występów pod szyldem Queen Extravaganza: Tyler Warren (perkusja), François-Olivier Doyon (gitara basowa), Nick Radcliffe (gitara) oraz Darren Reeves (instrumenty klawiszowe).

Źródło: queenonline.com
Opracował: mike

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s