Nie żyje Richard Thompson – perkusista 1984, Ibex i Wreckage

Jak poinformował Tim Staffell, w zeszły weekend (23-25 sierpnia 2019 r.) zmarł Richard Thompson – perkusista zespołu 1984, który współtworzyli m. in. Brian i Tim, a później także muzyk zespołów Freddiego Ibex i Wreckage.

1984 podczas Battle of the Bands; Top Rank Club, 9 września 1967 r.
1984 podczas Battle of the Bands; Top Rank Club, 9 września 1967 r.

Dzisiaj mam do przekazania raczej smutną wiadomość o tym, że zmarł Richard Thompson (perkusista z 1984). Ostatni raz widziałem go chyba podczas pogrzebu Dave’a Dillowaya [basisty 1984, który zmarł w sierpniu 2011 r. – przyp. QP]. Dwa lata temu przeniósł się do Walii i świetnie bawił się jeżdżąc na rowerze w stylu off-road, co jak sądzę było jego pasją. Niech Bóg ma Cię w opiece, Rich – świetnie się bawiliśmy, prawda?

– Tim Staffell

Setlisty napisane odręcznie przez Richarda Thompsona - większa zawiera nowe piosenki napisane przez Freddiego, październik 1969
Setlisty napisane odręcznie przez Richarda Thompsona – większa zawiera nowe piosenki napisane przez Freddiego, październik 1969

O dawnych zespołach muzyków Queen możecie poczytać w zakładce Queenpedia/Koncerty, w tym między innymi o grupach, w których udzielał się również Richard Thompson – 1984 [KLIK], Ibex oraz Wreckage [KLIK].

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s