Rhapsody Tour przełożona na 2022 rok!

Jak można było się spodziewać, zapowiadana trasa Rhapsody Tour została ponownie przełożona, tym razem na okres maj – lipiec 2022 r. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. Na osłodę dodano dwa koncerty w Glasgow, zaś wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem:

W związku z utrzymywanymi restrykcjami covidowymi na terenie całej Europy, nie ma realnej możliwości, by trasa odbyła się planowo w 2021 r. Perspektywa braku możliwości ponownego koncertowania i doświadczenia tych wspaniałych publiczności łamie nasze serca.

Chcemy też jasno podkreślić, że żaden z koncertów zaplanowanych na 2020 r. i 2021 r. nie został odwołany, są one przełożone z uwagi na COVID-19. Mamy nadzieję, że zdecydowana większość osób, które zakupiły bilety na oryginalnie zaplanowane koncerty w 2020 r. będzie mogła do nas dołączyć podczas nowych terminów.

Kilka słów przekazali również członkowie zespołu:

Te niesamowite sceny podczas koncertów wydają się teraz być bardzo odległymi marzeniami. W jednej chwili prezentujemy naszą muzykę w Australii wchodząc w interakcję z tysiącami szczęśliwych ludzi, by za chwilę być uwięzionymi w domach. Mieliśmy szczęście, że udało nam się dokończyć tę trasę, tuż przed zbliżającą się w naszym kierunku falą.

~ Brian May

Kiedy wreszcie będziemy mogli zagrać na żywo przed publicznością, to uderzymy ze zdwojoną siłą i będziemy czerpać radość z możliwości ponownej interakcji z ludźmi.

~ Roger Taylor

Jesteśmy rozczarowani koniecznością ponownego przekładania koncertów, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie możemy się doczekać wiosny 2022 r., kiedy wreszcie wrócimy, lepsi niż kiedykolwiek.

~ Adam Lambert

Źródło: queenonline.com
opracował: mike

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s