Jim Hutton – Freddie Mercury i Ja

„Freddie Mercury i ja” to książka zupełnie wyjątkowa – nie jest to bowiem zwykła historia miłosna, lecz nieprawdopodobnie wzruszający zapis miłości i romansu jakże różnych mężczyzn. Książka, która z jednej strony ujawnia najskrytsze tajemnice genialnego wokalisty, z drugiej zaś burzy mur milczenia… Poznajemy w niej prywatne, codzienne życie Freddiego w Garden Lodge u boku najbliżyszych przyjaciół i ostatniego partnera. Opisane są również ostatnie dni życia gwiazdy.

Źródło: opis z tyłu książki

Książka napisana przez Jima Huttona*, ostatniego partnera Freddiego.

*Zmarł 1 stycznia 2010 roku na nowotwór płuc.

PDF: Rapidshare

8 komentarzy

  1. Przeczytałem tą książkę, jest świetna i nie opowiada tu tylko o życiu gwiazdy ale o miłości jaka może być po między dwoma mężczyznami. Polecam znaleźć na internecie i pobrać, ponieważ ta książka jest rzadka i traktowana jako unikat.

  2. … unikat? :o) dobrze wiedzieć :o) kupiłam ją „w czasie rzeczywistym”, czyli w roku wydania i była dla mnie tak przejmująca, że przyprawiała o ból żołądka… dla każdego wielbiciela Queen, a szczególnie Freddiego. Brak tam „smaczków” dla poszukiwaczy sensacji… jest naprawdę wspaniała, zupełnie wyjątkowa… i co najważniejsze dla jej wiarygodności – nigdy nie została zakwestionowana przez kogokolwiek z otoczenia Freddiego…

  3. Freddie Mercury, był wielki to geniusz i nie ważne czy był gejem czy bi był fantastycznym artysta i cudownym człowiekiem. Tak jak powiedział w ostatniej piosence niespodzianka dla queen tylko dobrzy umierają młodo ! A szkoda bo był zjawiskiem nie powtarzalnym.Do dnia dzisiejszego prawie co dziennie słuchaj jego utworów.Dobrze ze istniał taki człowiek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s